Blog

TOPTAN PROMOSYON

Promosyon, bir firmanın belli zamanlarda kendi ürünleri için uyguladığı fiyat değişkenliğidir. Her firmanın kendine göre farklı promosyon ürünleri bulunmaktadır. Toptan promosyon ürünleri de toptan satıcılar tarafından belirlenmektedir. Toptan alıcıları toptan promosyon fırsatları sayesinde diledikleri ürünleri piyasanın daha altında alabilir.

Toptan promosyonlar genellikle toptan satış yapan firmalar tarafından gerçekleştirilmektedir. Belli başlı zamanlarda genellikle bir hafta süren promosyon çalışmaları yapılmaktadır. Özellikle yıl başı, sevgililer günü, babalar günü, anneler günü, öğretmenler günü, dini bayramlar gibi zamanlarda parakende ve toptan satıcıları promosyon ürünleri belirleyerek satışa sunabilmektedir. Birçok ev eşyası, hediyelik eşyalar, süs eşyaları, oyuncaklar, hırdavat, tekstil, kırtasiye ve diğer başka kategorideki ürünlerde toptan alıcıları için toptan promosyon, parakende alıcıları için de parakende promosyon fırsatları sunulabilmektedir.

Siz de kendinize uygun ürünlerin fırsat günlerini takip ederek promosyon çalışmalarından haberdar olabilirsiniz.Export to All Countries

Toptanara.com wholesales Turkish products to all countries

Change Country
Search